ПРАВИЛА
                     


Головне правило: не знімати браслет до закінчення фестивалю.

Бережіть його від пошкоджень, інакше він буде вважатися недійсним.

На 2-й, 3-й день, ви просто проходите по тому ж браслету, який вам наділи в 1-й день фестивалю. Або по квитку, який ви не використали в перший день.

З 16:00 до 23:00 кожного фестивального дня квитки всіх категорій працюють за системою «one way ticket» - повторний вхід можливий з 23:00 до 15:30 наступного дня.

 

1. Ви маєте право потрапити на фестиваль виключно за наявності вхідного квитка, купленого у офіційних квиткових операторів.

 

2. На території фестивалю діють всі закони України, а також загальноприйняті норми поведінки. Чи не дотримуючись їх, Ви несете повну відповідальність за чинним законодавством України. Майте повагу до персоналу, який працює на території фестивалю, до співробітників поліції і служб охорони.

3. Самостійно контролюйте кількість споживаного алкоголю і ведіть себе пристойно. При порушенні цього пункту, адміністрація фестивалю має право анулювати Ваш квиток без повернення грошових коштів.

4. Слідкуйте за своїми особистими речами, оскільки адміністрація НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за втрату, або крадіжку Ваших речей.

5. Ми турбуємося за Ваше безпечне проведення часу на нашому фестивалі, тому на вході проводиться ретельний огляд Ваших речей. Адміністрація має право не пустити Вас в алкогольному, або наркотичному сп'янінні на територію фестивалю. Ставтеся до цього з розумінням!

6. Купання в алкогольному сп'янінні СУВОРО ЗАБОРОНЕНО! Так само заборонено купання после 19:00 до 7:00 ранку. У разі порушення даного пункту, адміністрація негайно позбавить Вас права перебування на території фестивалю. Будьте обережні!

7. Перебуваючи на території фестивалю, Ви автоматично даєте угоду на фото-, відео- і кінозйомки Вашої персони і використання даних матеріалів організаторами.

8. Варто відзначити, що фестиваль буде супроводжуватися великим скупченням людей, гучною музикою і яскравим світловим шоу. Якщо у Вас є схильність до епілепсії, слабка психіка, або ж Ви вагітна або годує жінка, то організатори настійно не рекомендують відвідування подібного заходу з метою Вашої безпеки.

9. Якщо Ви купуєте квиток Ви автоматично даєте угоду на виконання всіх пунктів правил фестивалю.

10. Квиток в кемпінг діє тільки при наявності квитка на фестиваль.

11. Вхід особам до 16 років дозволяється тільки в супроводі батьків і при наявності окремого вхідного квитка. Організатори не рекомендують відвідування фестивалю дітям до 12 років.

12. Організатор залишає за собою право зміни дати, часу і місця проведення фестивалю, а також програми фестивалю в украй необхідних ситуаціях.

13. Повернення суми за квиток можливий виключно в разі скасування заходу. Зміна часу, дати, місця проведення, програми фестивалю не є причиною повернення грошових коштів.

14. При порушенні правил фестивалю, організатор залишає за собою право анулювати Ваш вхідний квиток.

15. Організатор заходу залишає за собою право здійснювати особистий огляд відвідувачів з метою забезпечення безпеки, а так же вносити правки в правила фестивалю.

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 

1. Перебувати на території фестивалю або кемпінгу без контрольного браслета.

2. Проносити з собою будь-які продукти харчування та алко / безалкогольні напої. (Будь-яку рідину)

3. Проносити наркотичні речовини. У разі виявлення, відвідувач може бути переданий в руки правоохоронним органам.

4. Категорично забороняється проносити:

- будь-які види зброї (включаючи травматичне, холодну, газову, пневматичну, вогнепальну і т.д.), а також газові балончики, електрошокери, вибухонебезпечні речовини, піротехніку.

- будь-які види наркотичних засобів, а також пристосування для їх застосування;

- легко б'ються і колючі предмети, а також будь-які скляні предмети;

- будь-які рідини і напої, включаючи безалкогольні;

Всі перераховані предмети будуть вилучатися службою безпеки при вході на територію заходу. З метою громадської безпеки не здійснюється тимчасове зберігання предметів, які заборонені.

5. Вхід з тваринами заборонено.

6. Перебування на території фестивалю відвідувачам до 16 років без супроводу батьків.

7. Встановлювати намет в непередбачених для цього місцях.

8. Торгівля і рекламна продукція без окремої угоди з організаторами.

9. Професійна фото- і відеозйомка виступів артистів без акредитації.

 

Незнання правил не звільняє від відповідальності!

Придбавши квиток, Ви погоджуєтесь з правилами фестивалю Atlas Weekend.

 

Час роботи Atlas Weekend 2020:

 • Вівторок 7 липня 2020 12:00 – 00:00 (вхід вільний)

 • Середа 8 липня 2020 12:00 – 06:00

 • Четвер 9 липня 2020 12:00 – 06:00

 • П’ятниця 10 липня 2020 12:00 – 06:00

 • Субота 11 липня 2020 12:00 – 06:00

 • Неділя 12 липня 2020 12:00 – 06:00

 

 

 

Пункт 1

 

 

1.1. Кожен відвідувач території Atlas Weekend і кемпінг-зони погоджується з цими правилами фестивалю, придбавши квиток.

 

 

1.2. Кожен, хто не дотримується цих правил фестивалю, може отримати відмову у вході на територію Atlas Weekend і кемпінг-зони або може бути виведений із території фестивалю/кемпінгу.

 

 

1.3. Місце проведення фестивалю — ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1, Київ, Україна.

 

 

Пункт 2

 

 

2.1. На вході необхідно показати квиток/абонемент на фестиваль. Після сканування штрих-коду видається спеціальний браслет, що дає право обмеженого багаторазового входу та виходу (до трьох разів включно за фестивальний день) з фестивальної території. Браслет дійсний лише в тому випадку, якщо вам його видали на вході до території фестивалю (або заздалегідь в офіційному пункті обміну), він активований і не має пошкоджень. Зіпсовані та пошкоджені браслети обміну не підлягають. Обов'язкова умова входу і виходу – притулити браслет до стійки контролю входу/виходу.

 

 

2.2. Кожен відвідувач території фестивалю Atlas Weekend і кемпінг-зони зобов'язується не знімати браслет самостійно. У разі самостійного зняття браслета або випадкового його пошкодження представники фестивалю мають право попросити вас залишити територію без відшкодування вартості вхідного квитка.

 

2.3. Розрахунок на фестивалі (бари, мерч, фудкорти, кальян-зона тощо) відбуватиметься виключно у безготівковій формі за допомогою банківських карт/Google Pay тощо. За допомогою терміналів можна поповнити баланс будь-якої банківської карти, виданої на території України.

 

2.4 Ви можете потрапити на фестиваль щодня з 12:00 до буферної зони на головну алею ВДНГ. Вхід на основну територію фестивалю почнеться після 15:00 (після закінчення саундчеків).

 

2.5. Вікових обмежень на відвідування фестивалю немає. Відвідування фестивалю неповнолітніми особами регулюється законодавством України. Законом забороняється дітям до 18 років з 22:00 до 6:00 перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує хоча б один з батьків або інший законний представник дитини.

 

2.6. У разі обміну абонементів на фестиваль заздалегідь власники цих браслетів зможуть заходити на фестиваль без черги до кас на обмін браслетів.

 

2.7. Організатор має право перевірити особу відвідувачів фестивалю при вході на територію. До документів, що посвідчують особу, належать: паспорт, посвідчення водія або свідоцтво про народження.

 

2.8. Власники іменних квитків (запрошень) обов'язково мають надати документ, що засвідчує особу, для отримання браслетів. В іншому разі квиток буде анульований.

 

2.9. Придбання квитка означає Вашу автоматичну згоду на всі види фото- і відеозйомок Вашої персони і публічне використання цих матеріалів організаторами без отримання додаткової згоди з Вашого боку.

 

 

 

Пункт 3

 

3.1. На територію ВДНГ фестивалю Atlas Weekend і кемпінг-зони не допускаються відвідувачі:

 • у стані алкогольного, токсичного, наркотичного чи інших видів сп'яніння;

 • підозрювані у вживанні або розповсюдженні наркотичних, токсичних, психотропних чи інших видів речовин, що впливають на фізичний або психічний стан;

 • які вживають алкогольні напої біля входу на територію ВДНГ, фестивалю Atlas Weekend та кемпінг-зони;

 • які агресивно поводяться стосовно інших гостей і/або персоналу фестивалю;

 • підозрювані в скоєнні протиправних дій стосовно інших відвідувачів фестивалю, персоналу або власності фестивалю, а також майна ВДНГ;

 • які створюють дискомфорт іншим відвідувачам (на розсуд охорони);

 • які відмовляються від огляду службою охорони фестивалю;

 • які порушили або відмовляються виконувати ці Загальні положення та умови;

 • які порушили правила поведінки в громадських місцях, а також чинне законодавство України.

 

 

 

Пункт 4

 

4.1. Контроль доступу на територію фестивалю Atlas Weekend і кемпінг-зони здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 

4.2. Проносити на територію фестивалю Atlas Weekend заборонено:

 • їжу і напої. Виняток – дитяче харчування і вода для немовлят;

 • професійні/напівпрофесійні фото- і відеокамери (без акредитації). Винятками є телефони (смартфони), екшн-камери і компактні «мильниці». Під поняття професійні/напівпрофесійні фото- і відеокамери підпадають пристрої будь-яких виробників, що мають змінні об’єктиви або оптичний зум більше ніж в 10 разів включно;

 • зброю, колючі та ріжучі предмети, газові балончики;

 • скляну тару;

 • вибухові та легкозаймисті речовини, піротехніку, аерозолі;

 • рації;

 • дезодоранти і парфуми;

 • алкоголь, наркотичні, токсичні та психотропні речовини;

 • будь-які інші предмети, що можуть становити загрозу для відвідувачів фестивалю (парасольки, штативи, великі стедіками, лазерні указки тощо). Співробітники служби безпеки вирішують, які з них становлять загрозу для інших відвідувачів, учасників та організаторів фестивалю;

 • селфі палиці;

 • банери, що містять дискримінаційні та/або провокаційні тексти або вирази, які можуть призвести до конфліктних ситуацій і травм;

 • будь-які літаючі, повітроплавні, вертикально-підіймальні пристрої і механізми, в тому числі, але не без винятку: квадрокоптери, повітряні кулі, китайські ліхтарики, повітряні змії тощо.

 

4.3. Проносити на територію кемпінг-зони заборонено:

 • зброю, колючі та ріжучі предмети, газові балончики;

 • скляну тару;

 • вибухові і легкозаймисті речовини, аерозолі;

 • дезодоранти і парфуми об’ємом понад 100 мл;

 • наркотичні, токсичні та психотропні речовини;

 • будь-які інші предмети, що можуть становити загрозу для відвідувачів фестивалю (парасолі-тростини, штативи, лазерні указки тощо). Співробітники служби безпеки вирішують, які з них становлять загрозу для інших відвідувачів, учасників та організаторів фестивалю;

 • будь-які літаючі, повітроплавні, вертикально-підіймальні пристрої і механізми, в тому числі, але не без винятку: квадрокоптери, повітряні кулі, китайські ліхтарики, повітряні змії тощо.

 

4.4. Брати з собою на фестиваль Atlas Weekend дозволено:

 • собак середніх розмірів неагресивних порід, за наявності повідка, намордника та прибирання екскрементів за своєю твариною. Якщо співробітники фестивалю побачать ігнорування цього пункту, вас виведуть за територію;

 • компактні фотокамери (екшн-камери та «мильниці»);

 • підстилки для відпочинку.

 

4.5 Брати з собою на територію кемпінг-зони дозволено:

 • все, що зазначено в пункті 4.4;

 • продукти харчування і напої не в скляній тарі, але лише через окремий вхід до кемпінг-зони (з боку м. Теремки).

 

 

 

Пункт 5

 

5.1. Категорично заборонено:

 • справляти нужду в не призначених для цього місцях, привселюдно;

 • кидати недопалки та інше сміття в не призначених для цього місцях;

 • створювати травмонебезпечні ситуації або завдавати шкоди собі і навколишнім;

 • кататися на велосипедах, сигвеях, скейтбордах і роликах, щоб уникнути травматичних ситуацій;

 • вживати на фестивалі наркотичні, токсичні, психотропні чи інші види речовин;

 • завдавати шкоди майну ВДНГ і організаторів фестивалю;

 • вирубувати дерева, ламати гілки, ходити по клумбах, фонтанах тощо; купатися у фонтанах; залазити на намети, паркани, споруди, сцени, декорації та інші конструкції;

 • виносити майно організаторів фестивалю, а також майно ВДНГ за межі території;

 • входити і перебувати у службових приміщеннях, в т.ч. заходити на backstage зону сцен;

 • фотографувати артистів зі спалахом;

 • кидати будь-які предмети в бік сцени й артистів; блокувати входи і виходи;

 • носити маски, що повністю закривають обличчя, заважаючи ідентифікувати особу;

 • розпалювати багаття на території фестивалю;

 • продавати їжу та напої без спеціального дозволу Організатора;

 • порушувати будь-яким чином правила поведінки в громадських місцях, зокрема вимоги чинного законодавства України.

 

 

 

Пункт 6

 

6.1. Організатор може змінити дату проведення або програму фестивалю. В такому разі квиток залишається дійсним, але не дає підстав на його повернення або обмін.

 

6.2. Організатор не несе відповідальності: за травми і нещасні випадки, пов'язані з порушенням цих Загальних положень та умов; за речі, залишені без нагляду; за автівки, припарковані на парковці ВДНГ і біля території кемпінгу.

 

 

 

Пункт 7

 

7.1. Абонемент на 5 днів фестивалю дає право відвідування території фестивалю Atlas Weekend з 12:00 8 липня по 6:00 13 липня 2020 року згідно з часом роботи фестивалю.

 

 

7.2. Нічна програма відбувається протягом фестивального дня, тому придбавши квиток на один день фестивалю можна відвідати нічні вечірки в цей день. Те ж стосується триденного абонемента. З абонементом на всі дні можна відвідувати всі нічні вечірки в рамках фестивалю.

 

7.3. Абонемент до кемпінг-зони дає право відвідування кемпінг-зони згідно з часом роботи кемпінг-зони (з 12:00 7 липня по 15:00 13 липня).

 

7.4. Заборонено перепродавати абонементи та квитки на фестиваль.

 

 

 

Пункт 8

 

8.1. Квиток на фестиваль Atlas Weekend:

Абонементи на всі дні фестивалю і квитки можна придбати лише у таких квиткових операторів: Ticketsbox, Concert.ua, Gastroli.ua, Kasa.in.ua, Festicket.com, Internet-Bilet, Kontramarka.ua, Tickethunt.net, 2Event.com, Parter.ua, на сайті atlasweekend.com і в касі клубу Atlas. Також квитки і абонементи можна придбати на вході на фестиваль;

Якщо ваш квиток електронний – краще його роздрукувати, щоб уникнути затримок на вході (ваш електронний пристрій сяде, яскравість екрану може бути недостатня для зчитування сканером тощо);

Загублені квитки та браслети поверненню або обміну не підлягають.

 

8.2. Абонемент до кемпінг-зони:

Абонемент до кемпінг-зони дійсний лише за наявності квитка на фестиваль (абонемента або квитка на певний день);

Якщо ваш квиток електронний – краще його роздрукувати, щоб уникнути затримок на вході (ваш електронний пристрій сяде, яскравість екрана може бути недостатня для зчитування сканером тощо).

Загублені квитки і браслети поверненню або обміну не підлягають;

Кемпінг-зона працює з 7 липня 2020 по 13 липня 2020. Вхід на територію кемпінгу дозволений лише тим, хто має спеціальний браслет. Реєстрація в кемпінг відбувається лише зі сторони кемпінг-зони (вхід з боку м. Теремки). Власники абонементів до кемпінг-зони можуть заходити на територію фестивалю без обмежень за кількістю за фестивальний день;

В'їзд можливий з 12:00 7.07, а виїзд – до 15:00 13.07. Жодних винятків не передбачено.

 

 

 

Пункт 9

 

9.1. Повністю заборонено розповсюджувати рекламну продукцію на території фестивалю або біля неї без дозволу Організатора. З приводу рекламних інтеграцій на фестивалі Ви можете звертатися на цей імейл – partners@atlasweekend.com.

 

 

 

Пункт 10

 

 

10.1. Пільгові категорії, яким надається безкоштовний вхід або знижка на квиток:

 • діти до 12 років включно (з собою мати свідоцтво про народження і бути в супроводі дорослого з квитком) – безкоштовний вхід;

 • особи віком від 66 років включно (з собою мати документ, що посвідчує особу) – безкоштовний вхід;

 • особи з інвалідністю I та II груп – безкоштовний вхід (при собі мати необхідні документи, що підтверджують групу інвалідності);

 • супровідник особи з інвалідністю I групи — безкоштовний вхід;

 • діти з інвалідністю до 18 років — безкоштовний вхід (при собі мати посвідчення, діти до 16 мають бути у супроводженні дорослого з квитком);

 • супровідник дитини з інвалідністю — безкоштовний вхід (супровідник дитини старше 16 років має бути з квитком);

 • діти загиблих у АТО — безкоштовний вхід (при собі мати посвідчення);

 • люди, що набули інвалідність унаслідок війни — безкоштовний вхід;

 • за посвідченням "Член сім'ї загиблого бійця-добровольця АТО"  — знижка 50% на вході.

 • за посвідченням учасника бойових дій — знижка 50% на вході.

 

 

Пункт 11

 

 

11.1. Організатор має право скасувати або відстрочити Atlas Weekend у разі форс-мажорних обставин. Форс-мажорні обставини містять, але не обмежуються: терористичними атаками, несприятливою погодою, страйками, пожежами, війнами, втручанням держави, пандемією, хворобами артистів.

 

11.2. Повернення коштів за квитки проводиться лише в разі відміни заходу і компенсується лише номінальна вартість квитка. Комісійний/сервісний збір поверненню не підлягає.

 

 

 

Пункт 12

 

 

12.1. Організатор має право змінювати і доповнювати ці правила фестивалю будь-якої миті на власний розсуд.

Торгівля та співпраця на території: +38 (050) 703-14-99
 
Бронювання житла:  +38 (095) 193-83-44 
Адреса
вулиця Чорноморська,  с. Приморське (Більшовик),
Херсонська область,  набережна бази відпочинку
"Два Капітана"
Загальні питання,   dj-myasorubka@ukr.net
+38 (095) 159-67-42