1 заслужене місце Dj KIT
@kit_sounddealer

2 місце Dj Pavlova Ksenia
@ ksu4people

3 место Dj KOLESNIKOV
@illya.kolesnikov

 Учасники фінальної битви:

Проголосувало 19 771

Результати першого відбіркового туру:

  1. SAS \ Синятников Антон-1538

  2. Ellika \ Элина Караваева-1429

  3. Forward 4WD \Ромашов Олександр-825

  4. MalTech \ Кравець Богдан-764

  5. YATSUK \ Микола Яцук-665

  6. Dimitriy Ditter \ Козловский Дмитрий-552

  7.  Stateway \ Дмитро Морозов

  8. SEVT ONE \ Сергій Веселовський-430

  9. Oks\ Дмитрий Окс-417

  10. KOLESNIKOV \ Iлля Колеснiков-355

  11. Anna Kasyan \ Анна Касянчук-329

  12. R1SE AHEAD \ Женя Гринченко-327

  13. Commandor \ Владислав Троценко-320

  14. Revy \ В'ячеслав Пліговка

  15. VARA \ Андрей Варваров-316

  16. Skarny \ Юрій Скарнович-313

  17. Makrom \ Роман Маричак-299

  18. Provenzealo DJ \ Костянтин Федченко-264

  19. Katrin Wave \ Калетник Катерина-263

  20. Endy Hope \ Красножон Иван-259

  21. D.Hase \ Владислав Дробитько-254

  22. Anna Voll \ Анна Півень-248

  23. GAK \ Гак Александр-241

  24. Bart \ Кушнир Андрей-235

  25. Delinquent \ Андрій Риженко-228

  26. Antonio ChE \ Антон Тихонов-225

  27.  S White \ Сидорук Сергій

  28. Lunar Beats \ Михайло Паламарчук-210

  29. DruGGeR \ Микола Тупіков-208

  30. Pasha light \ Павло Качайло

  31. MaxDay \ Максим Пухирь-199

  32. J Arpov (aka Atomic J) \ Евгений Арапов-195

  33. Alex N.T. \ Александр Татаринов-190

  34. JJ \ Юрій Полюхович-177

  35. PAFTRON \ Павел Иванов-171

  36. Tomash Kofa \ Олександр Єгурнов-165

  37. Rich Ukraine \ Слободнюк Вадим-164

  38. Soundpill \ Роман Оленіч-158

  39.  7even \ Веніг Сергій

  40. DUBIN4IK \ Юрій Дуб-147

  41. Jamix \ Павло Корнієнко-145

  42. Flame Host \ Клоц Константин-143

  43. Dark Sphinx \ Владислав Войтенкол-142

  44. Braincase \ Стукаленко Павло-137

  45. Boris Kross \ Кузнецов Борис-136

  46. Glazkov \ Ігор Глазков-133

  47. Andrey Check \ Андрей Сборщик-131

  48. PolTavA \ Владимир Дараган-129

  49. Kusto \ Василюк Данил-128

  50. CORTE$ \ Волчанецький Сергій-122

+ 14 щасливчиків 

яких  обрали наші судді

1.​ CLAUD \  Антон Липський

2. Denis Nebo \ Живец Денис

3.  Juslend
4. SovGray \ Олександр Сірий
5. FanatSan \ Олександр Афанасенко
6. MURATI \ Пуделко Віталій

7. Sla.Sh \ Шереметцев Вячеслав
8. KIT \ Микита Кит
9.  Denis Zhitkov \ Денис Житков
10. Hordii \  Микола Гордийко

11. Pavlova Ksenia \  Павлова Ксения
12.  Future V \  Віталій Котлобай
13. Whitemanblack \  Сергій Лючини
14. DJ Larin \ Лaрь Дмитро

ПАРТНЕРИ
Торгівля та співпраця на території: +38 (050) 703-14-99
 
Бронювання житла:  +38 (095) 193-83-44 
Адреса
вулиця Чорноморська,  с. Приморське (Більшовик),
Херсонська область,  набережна бази відпочинку
"Два Капітана"
Загальні питання,   dj-myasorubka@ukr.net
+38 (095) 159-67-42