Програма виступів  діджеїв у 3-х ЦЕХАХ

Час выступу УЧАСНИКІВ та номер ЦЕХу , ще може змінюватись!

11/06/2020 Четвер 

ЦЕХ 1

Репетиція БАТЛУ

Початок "Pre party"

17:00 Dj Soundpill (легкий препатійний Deep- і Tech House)

18:00 Dj Denis Nebo

19:00

20:00 Dj Andrey Check (deep tech house)

21:00 Dj SOUNDSMITH   (Club-House. Tech-House)

22:00  Dj Delinquent (G-House)

23:00  Dj YATSUK ( динамічне TECHNO)

"After party"

00:00 Dj Larin (House, Bass House, Pop House, RnB)

01:00 

02:00 Dj DimitriyDitter (будет Techno(128-130bpm))

03:00

04:00

05:00 Закінчення повечірок

ЦЕХ 2

Репетиція БАТЛУ

Початок "Pre party"

17:00  

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00  

23:00 Dj Atomic J (Funky/Groove/Jackin (Энергичный), Tech House)

"After party"

00:00 Dj  Bart  (trap , dubstep , DnB , EDM)

01:00 Dj Anna Voll (breaks)

02:00

03:00

04:00

05:00 Закінчення повечірок

ЦЕХ 3

Репетиція БАТЛУ

Початок "Pre party"

17:00  Dj MaxDay (Progressive, Trance)

18:00 Dj CLAUD (NeoTrance, Progressive, Tech-House)

19:00 Dj PATRICKS (Deep Techno, Melodic Techno, Techno, Dark Techno)

20:00 Dj PATRICKS b2b Dj DOS

22:00   Dj DOS (Techno, hard techno, melodic techno)

23:00  Dj  Boris Kross (Techno)

"After party"

00:00 Dj  YATSUK ( acid techno)

01:00

02:00 Dj CLAUD  (HardTechno)

03:00

04:00

05:00 Закінчення повечірок

12/06/2020 П'ятниця

ЦЕХ 1

Початок "Pre party"

12:00 ===ЖЕРЕБКУВАННЯ===

13:00 Dj Pop Sets (конкурсна програма)

14:00 Dj Slava Sonar (Progressive House, deep techno)

15:00 Dj  Antonio_ChE (House, Techno)

16:00 Dj  SOUNDSMITH (EDM, Dutch-House , Electro-House , Big-Room)

17:00 Виступ шоу-балету

17:10  Dj rich (Deep-house, tech-house, g-house)

18:10 Виступ шоу-балету

18:20  Dj MaxDay (Динамічніший вініловий, трансовий сет )

19:20 Виступ шоу-балету

19:30   Dj Katrin Wave (Electro house /future Funky/soufull house)

=Відкриття головної сцени=

                 main stage

20:30 Виступ шоу-балету

20:40  Dj R_O_M_A_N  ( hip-hop + Go-Go шоу )

21:40   Dj Son_Dali  (Club House + Go-Go шоу )

22:40   Commandor (Funky\Jackin House + Go-Go шоу )

23:40  Dj  Potemkin (Bass House + Go-Go шоу )

"After party"

00:00 Dj TESLA (Mash up)

00:40 Dj RONIN (Club House)

01:40 Dj  R1SE AHEAD (Big Room)

02:40  Dj Andrey Check (House, Tech house, techno)

03:40 Dj CLAUD (Techno, Electro)

05:00 Закінчення повечірок

ЦЕХ 2

13:30 Початок змагань

13:30 - 23:00  --DJ BATTLE--

23:00 Закінчення змагань

23:05 Dj Lunatique Sublime (Techno)

"After party"

00:00 Dj  DimitriyDitter (House)

01:00 Dj Ksenia Pavlova (TechHouse, MinimalDeepTech,Techno)

02:00 Dj Pasha Light

03:00  Dj  Atomic J  (Deep/Melodic Techno, Minimal Techno)

04:00  Dj Anna Kasyan  (Electro / Breaks / Techno)

05:00 Закінчення повечірок

ЦЕХ 3

13:30 Початок змагань

13:30 - 23:00  --DJ BATTLE--

23:00 Закінчення змагань

23:05 Dj Braincase  (House, Club House, Ghouse,Future House, Mash Up)

"After party"

00:00 Dj Paftron (G-House)

01:00 Dj  MaxDay (Progressive House, Trance)

02:00 --ЗАЙНЯТО--

03:00  Dark Sphinx (Techno, acid&hard techno)

04:00 

05:00 Закінчення повечірок

13/06/2020 Субота

ЦЕХ1  main stage

11:00 Початок змагань 

11:00 - 23:00  --DJ BATTLE--

(на головній сцені)

23:05 Dj Revy (Live Alien House. Techno )

"After party"

00:00 --ЗАЙНЯТО--

01:00  Dj  Alex N.T. (BASS HOUSE ELECTRO HOUSE , Club House)

02:00--ЗАЙНЯТО--

03:00 Dj FORWARD 4WD (uplifting trance, tech trance)

04:00 DJ_MURATI (Electro House club nouse)

05:00 Закінчення повечірок

ЦЕХ 2

11:00 Початок змагань

18:00  Майстер-клас на вінілових програвачах від

 Dj ROMAN  (класичний діджеїнг , Turntablism, Ton Play, Scratch, beat juggling
body tricks, dj soft)

19:30 Лекція "Соціальні мережі їх важливість для Діджея"

20:30 Лекція "Райдер Діджея. 

Професійне налаштування 

звуку для якісного звучання "

21:30 Лекція  "Важливість 

зовнішнього вигляду Артиста"  

23:05 Dj  Boris Kross (Techno )

"After party"

00:00  Dj Hordii (Bass House, Future House, House)

01:00  Dj  WHITEMANBLACK (Breaks, glitch hop)

02:00 Dj Anna Kasyan (Electro, Breaks, Techno)

03:00 Dj YATSUK (Techno )

04:00  Dj Antonio_ChE (House Techno)

05:00 Закінчення повечірок

ЦЕХ 3

12:00

13:00  Dj MaxDay  (progressive house, trance, breaks)

14:00 Dj SEVT ONE (Bass House)

15:00 Dj  DruGGeR (ChiTrip)

16:00 Dj Pavlova  (Techhouse , deep tech)

17:00  Dj SoVgray  (Big Room)

18:00  Dj Revy (Live Alien House. Techno)

19:00  DJ DUBIN4IK (Bass House, Tech House, Future House, Vocal House)

20:00 DJ Endy Hope (Melodic house & techno)

21:00  DJ FanatSan (House Tech House)

22:00  Dj KOLESNIKOV (Bass House, Electro House, Future House)

23:00  Dj Dolmatov (Tech House / Techno / House) 

"After party"

00:00 Dj Skarny  (Future House, Bass Houses)

01:00 DJ 7EVEN (tech house,house,jakin house)

02:00 Dj JJ (Techno)

03:00  Dj MalTech (House, Club House, Deep House)

04:00 Dj CLAUD (Tech-House, Electronica, Techno)

05:00 Закінчення повечірок

14/06/2020  Неділя

ЦЕХ1 main stage

14:00 Початок змагань 

14:00 - 20:00  --DJ BATTLE--

(на головній сцені)

15:00 Виступ шоу-балету

16:40 Виступ шоу-балету

17:00 Циркове ШОУ "Steam acrobatic group"

19:30 Фінальна БИТВА (1-2 місце)

20:00 Виступ DJ «PROBASS»

 "Фестиваль кольорового диму"

21:00 Нагородження ФІНАЛІСТІВ

21:30  Виступ DJ «Moon Shot»

          "Бумажне ШОУ"

23:00 Виступ DJ "Natasha Rostova"

           Фінальний опен-ейр.

"After party"

00:00 --ЗАЙНЯТО--

01:00 --ЗАЙНЯТО--

02:00--ЗАЙНЯТО--

03:00 DJ DUBIN4IK (Bass House, Tech House, Future House, Vocal House)

04:00  

05:00 Закінчення повечірок

ЦЕХ 2

14:00 Початок змагань 

14:00 - 22:00  --DJ BATTLE--

(на головній сцені)

22:00 - 00:00  Фінальний опен-ейр

"After party"

00:00 --ЗАЙНЯТО--

01:00 --ЗАЙНЯТО--

02:00 DJ YATSUK (ДИНАМІЧНЕ TECHNO)

03:00 DJ  Future V  (House/Electro House/Bass House)

04:00  

05:00 Закінчення повечірок

ЦЕХ 3

12:00 d.j.Alex N.T. (лайт deep house chill house progressive light house)

13:00 Dj Uspenskiy Drive (Ностальгия в ремикс обработках.часть оригинальное аренби! от 2000 -2015)

14:00 DJ Gesha (хеппі хауз)

15:00

16:00 DJ StreLchikov (буде освіжаючий бриз від діско до діп хауза)

17:00   Dj Commandor (Funky house Club house) 

18:00  Dj HackerOne (вечірній сет з легкою музикою з калейдоскопа дип-фанки хауза)

19:00  

20:00 Dj Vaskivsky (Techno,Progressive House,Melodic House)

21:00  Dj Andrey Check (Electro house, club house, mash up)

22:00  

23:00 DJ Pulya (Bass House Future House Big Beat Breaks)  

"After party"

00:00 DJ Vaskivsky (Techno,Melodic Techno,Progressive House)

01:00 --ЗАЙНЯТО--

02:00--ЗАЙНЯТО--

03:00 Dj Soundpill (потужний Progressive House і Melodic Techno з елементами лайву)

04:00 Dj MaxDay (Progressive House, Trance )

05:00 Закінчення повечірок

 
Форма реєстрації для виступу в одному із  музичних ЦЕХІВ, та ротації в єфірі радіо станції "М'ясорубка FM - 98,8 МГц" (на час проведення змагань)
arrow&v
arrow&v
Торгівля та співпраця на території: +38 (050) 703-14-99
 
Бронювання житла:  +38 (095) 193-83-44 
Адреса
вулиця Чорноморська,  с. Приморське (Більшовик),
Херсонська область,  набережна бази відпочинку
"Два Капітана"
Загальні питання,   dj-myasorubka@ukr.net
+38 (095) 159-67-42